Home Новини
Новини PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Saturday, 09 August 2008 16:46

OSB-3 ARBEC
Плиты OSB находят широкое применение в Украине. В основном плиты OSB разделяют на европейские (Польша, Чехия, Австрия) и североамериканские (США, Канада).
Детальніше...
Магнезитовая плита
Магнезитовая плита – комбинированная система их оксида магния, карналлита и других соединений, произведенная посредством безводного метода. Поверхность плиты с обеих сторон покрыта стекловолокном. Одним из важнейших достоинств МП является цена, которая выгодно отличается от цен подобных строительных материалов.
Детальніше...
Профіль МДФ
ЗАТ „Гал-ЕКСПОТОРГ” є офіційним представником у Львові профілю МДФ торгівельної марки „Супер профіль” . Профіль МДФ використовується для виготовлення меблевих фасадів різноманітних форм і видів. З цією цікавою та перспективною продукцією можна ознайомитись на нашому сайті. Постійно на складі велиикий модельний ряд та широка гамма кольорів.

 

Увага !
Для будівельних підприємств пропонується спеціальна фанера для облаштування бетонних опалубок дахів, стін та підлоги будівель, складських приміщень. Поверхня фанери ламінується з ціллю надання їй високої стійкості до різних природних і хімічних умов. Постійно на складі у Львові листи товщиною 15, 18, 21 мм розміром 2,5х1,20 м.
 
 

 

 

УВАГА! АКЦІЯ! Розпродаж ДСП товщиною 10 мм за дуже низькими цінами. 
 
 
 
 
 
 
 

 

Last Updated on Tuesday, 03 July 2012 08:07
 
Banner
Copyright © 2023 Гал-ЕКСПОКОМ. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
 

Кошик

VirtueMart
Your Cart is currently empty.

Контакти

м. Львів 
вул. Курмановича 2 
тел. +38(032) 243-96-62
факс.+38 (032) 244-11-15

Погода

Погода в Львові

Курс валют

Курс долара